10 kilo veren Demet Akalın imaj değiştirdi!

Ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda TV8 ekranlarında Jess Molho ile sunduğu ‘Gel Konuşalım’ programında bayramda çalışmadığını ve kilo verebilmek için operasyon geçirdiğini itiraf etmişti.

Verdiği kilolarla dikkat çeken 52 yaşındaki şarkıcı, “Germe ameliyatı değil. Küçük bir operasyon. Bayağı küçük. Bayramda o yüzden çalışmadım. Bayağı 10 küsur kilo gitti yani. Daha çok gidecek. Daha iyi olacağım” demişti.

“BAŞTA DOKTOR BENİ İSTEMEDİ”

Bu işlerden korkuyordum ama bu sefer doktora güvendim. Doktoru paylaşamıyorum. Çünkü ilk başta doktor beni istemedi, yanlış bir şey olursa çemkiririm diye. Liposuction yaptırdım. Doktorum 6 kilo yağ aldı. Şimdiye dek 10 kilo verdim, daha da vereceğim. Diyet de yapıyorum. Hedefim 10 sene önceki kıyafetlere girebilmek. Operasyondan sonra her gün yürüyorum. Eski kıyafetlerimi çıkartıp bakıyorum. İlk şarkının klibinde hissettim bu durumu, çok güzel bir kıyafet vardı, onu giydim sonra operasyon yaptırmaya karar verdim.

Ardından meslektaşlarına da seslenen ünlü isim, “Bir kendinize gelin bakayım. Fizikse bizde de var Allah’ıma bin şükürler olsun. Boyumla posumla attırıveririm hepinizi!” şeklinde konuşmuştu.

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Verdiği kiloların ardından fit bir görünme kavuşan Demet Akalın, şimdi de imaj değişikliğine gitti.

Uzun süredir koyu renk kullandığı saçlarını sarıya boyatan ünlü popçu, yeni halini 10 milyon takipçisi buluna Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaştı.

Akalın’ın bu değişimi hakkında, “Eski Demet geri geliyor” şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir